Hugo Goal | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Hugo Goal se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 500 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Hugo Goal

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání výherního automatu Hugo Goal

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online slotu Hugo Goal poskytnou až 5 výherních variant. Na moderním online automatu Hugo Goal můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 500 Kč na jedno otočení. Výhry na výherním automatu Hugo Goal vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!