Hugo 2 | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat s pohádkovými symboly, to je moderní online slot Hugo 2. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport. Výherní Automat Hugo 2 to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 10 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Když se symbol Bobr objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Hugo 2

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání výherního automatu Hugo 2

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Na moderním výherním automatu Hugo 2 si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online slotu Hugo 2 je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *