House of Doom | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat House of Doom s upířími symboly se řadí mezi klasický online sloty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu. Hrací Automat House Of Doom má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 200 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte 10 otoček zdarma. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte až 20 x vklad.

Kde je možné si zahrát slot House of Doom

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání výherního automatu House of Doom

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat House of Doom. House of Doom, což je klasický online výherní automat s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu House of Doom také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!