Holiday Season | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Holiday Season se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem jsou Vánoce. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 50 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 5x volné zatočení.

Kde, ve kterém online casinu, si zatočíte na automatu Holiday Season

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Holiday Season, jak ovládat?

Na online automatu Holiday Season je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Moderní online slot Holiday Season nabízí sázku až 50 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online výherním automatu Holiday Season vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!