Grim Muerto | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online slot Grim Muerto se řadí mezi moderní online sloty se symboly lebek. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 100 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Grim Muerto

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online automat Grim Muerto?

Grim Muerto slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Samozřejmě na online slotu Grim Muerto můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 100 Kč na jednu otáčku. Výhry na online automatu Grim Muerto vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *