Golden Ticket | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Golden Ticket se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je cirkus. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a pěti hracími řadami, které nabízejí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 40 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Když v herním poli zastavíte pět symbolů Bonus, vyhráváte 20 free-spinů.

Golden Ticket online výherní automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Golden Ticket, jak ovládat?

Pět hracích řad v kombinaci s pěti válci na online slotu Golden Ticket poskytnou až mnoho shlukových výherních variant. Moderní online slot Golden Ticket nabízí sázku až 40 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na výherním automatu Golden Ticket vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!