Golden Legend | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online slot Golden Legend se symboly Číny se řadí mezi moderní online sloty. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Hrací Automat Golden Legend má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 50 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 125 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte 4x vklad a 10 Free spinů.

Kde si zahrát na online slotu Golden Legend

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online automat Golden Legend?

Výherních možností na online výherním automatu Golden Legend je celkem 50 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Golden Legend umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 125 Kč na otočku. Výhry na online automatu Golden Legend vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *