Golden Caravan | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online slot Golden Caravan se řadí mezi moderní online automaty se symboly Egypta. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Automat Golden Caravan má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Symbol Velbloud, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, spustí deset Free Spinů.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Golden Caravan

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online výherního automatu Golden Caravan

Golden Caravan slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 10 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Golden Caravan umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 100 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Golden Caravan umožnit také symboly Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!