Gemix | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Gemix s diamantovými symboly se řadí mezi klasický výherní automaty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Mnoho Shlukových výherních linií na sedmi válcích a sedmi hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde je možné si zahrát slot Gemix

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online slotu Gemix

Gemix slot má sedm válců a sedm hracích řad, které nabízejí mnoho shlukových výherních možností. Gemix je klasickým výherním automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Z vysoké výhry se na automatu Gemix můžete radovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!