Game of Gladiators | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní slot Game of Gladiators, který vás pobaví v tématu s antickými symboly. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Slot Game of Gladiators nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 100 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, přinese vám zisk ve výši až 5000 násobku vaší sázky.

V jakém casinu je možné si zahrát Game of Gladiators

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Game of Gladiators, jak ovládat?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Game of Gladiators poskytnou až 20 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Game of Gladiators umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 100 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Game of Gladiators můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!