Fu Er Dai | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní výherní automat Fu Er Dai jehož hlavním motivem jsou Čína. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zobrazí-li se 2x symbol WILD na herním poli, získáváte 5 zatočení zdarma.

Výherní Automat Fu Er Dai, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Fu Er Dai, jak ovládat?

Na online automatu Fu Er Dai je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Fu Er Dai, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výhry na online slotu Fu Er Dai vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!