Fortune Teller | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Fortune Teller je antika, jde o klasický online slot. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Online Automat Fortune Teller má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 a maximum je 20 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 1x volné zatočení.

Kde je možné si zahrát slot Fortune Teller

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Fortune Teller

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Fortune Teller umožní využít rozpětí sázek od 0,01 až do 20 Kč na otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Fortune Teller přinést také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!