Fire Joker | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat s ovocnými symboly, to je moderní výherní automat Fire Joker. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol JOKER, který nahrazuje všechny symboly.

Fire Joker online automat, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online slotu Fire Joker

Výherních možností na online slotu Fire Joker je celkem 5 a to na třech válcích a třech herních řadách. Samozřejmě na online automatu Fire Joker můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 100 Kč na jednu otáčku. Nečekanou výhru může na automatu Fire Joker umožnit také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!