Enchanted Crystals | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online automaty reprezentuje výherní slot Enchanted Crystals, který vás pobaví v tématu s pohádkovými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 243 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 7 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 500-ti násobek sázky. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 5 Free spinů.

Kde je možné si zahrát slot Enchanted Crystals

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Enchanted Crystals

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant. Enchanted Crystals, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 7 Kč a samozřejmě i auto-spinem. K velmi vysoké výhře se na automatu Enchanted Crystals můžete dopracovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *