Easter Eggs | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Online slot Easter Eggs se řadí mezi moderní online automaty s velikonočními symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu. Slot Easter Eggs má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,05 a maximum je 50 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí. Zastaví-li se 3x symbol Bonus v herním poli, získáváte až 500-ti násobek sázky. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 1 otočku zdarma.

Online Slot Easter Eggs, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na výherní automat Easter Eggs?

Až 20 výherních možností nabízí online výherní automat Easter Eggs na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online výherním automatu Easter Eggs si můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,05 Kč až do 50 Kč na jednu otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Easter Eggs můžete dopracovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!