Cloud Quest | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online Automat s symboly fantasy, to je moderní online výherní automat Cloud Quest. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Pět válců pět hracích řad, to je to co nabídne hrací automat Cloud Quest. Za sázku v rozpětí od 1 až do 40 Kč nabídne až mnoho shlukových výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Cloud Quest

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Cloud Quest, jak ovládat?

Výherních možností na výherním automatu Cloud Quest je celkem mnoho shlukových a to na pěti válcích a pěti herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Cloud Quest umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 40 Kč na otočku. Výhry na online výherním automatu Cloud Quest vám může přinést také bonusový smybol Wild.

Spustit hru zdarma!