Big Win Cat | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat Big Win Cat se symboly Číny se řadí mezi klasický online sloty. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,05 Kč a maximum je 500 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Big Win Cat

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online slot Big Win Cat?

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci poskytnou až 5 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Big Win Cat umožní nastavit rozpětí sázky 0,05 až 500 Kč na otočku. Zábava při hraní výhernímho automatu Big Win Cat je umocněna ještě rozšířenou možností výhry přes symbol Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *