Battle Royal | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online Automat Battle Royal se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 Kč a maximum je 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 2x symbol Scatter, získáváte až 5000x výši vaší sázky.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Battle Royal

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online automat Battle Royal?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Battle Royal, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. K velmi vysoké výhře se na automatu Battle Royal můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!