Banana Rock | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Banana Rock se řadí mezi moderní online sloty se symboly zvířat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 200 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Za dva symboly Scatter v herním poli vyhrajete 10 volných otoček.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Banana Rock

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online automatu Banana Rock

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 10 výherních možností. Jako každý moderní online výherní automat i Banana Rock umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,1 Kč a 200 Kč. Výhry na online automatu Banana Rock vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!