Baker’s Treat | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Baker’s Treat se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je jídlo. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,15 Kč a maximum je 75 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Baker’s Treat

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Baker’s Treat

Na výherním automatu Baker’s Treat je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Baker’s Treat umožní nastavit rozpětí sázky 0,15 až 75 Kč na otočku. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *