Occultum 81 - Apollo

Vyhrál rekordní Apollo jackpot

Říká se, že zákazy jsou od toho, aby se porušovaly a rekordy od toho, aby se překonávaly. Tím druhým pravidlem se řídil i hráč jménem Muhamedsehad. Ten si minulou neděli spustil v online casinu Sazka Hry automat Occultum 81 od společnosti Apollo a jeden rekord překonal. Není tomu tak dlouho, co jsme vám psali o Platinovém jackpotu ve výši 364 785 korun. A ještě k tomu jsme psali, že tuto částku jistě dlouhou dobu nikdo nepřekoná, opak je ale pravdou. Muhamedsehad navýšil tuto částku o 22 608 korun!

Occultum 81 - Apollo
Occultum 81 – Apollo

Apollo jackpot

Nevíme, zda si hráč Muhamedsehad v internetovém casinu pustil slot Occultum 81 jen na zkoušku nebo jestli je jeho oblíbený. Nyní nám je ovšem jasné, že tento automat bude jeho nejoblíbenější. Povedlo se mu na něm totiž za sázku pouhých 30 korun na otočku vyhrát Platinový jackpot. Vyhrál neskutečných 383 393 korun a vytvořil tak nový rekord pro Platinový Apollo jackpot! Pokud toužíte také po takto vysoké výhře, tak jistě navštivte online casino Sazka Hry, kde naleznete jackpoty i na automatech od společnosti Kajot a Synot. Jackpoty padají náhodně a získat je mohou i hráči, kteří vsází minimální částky na otočku, Muhamedsehad je toho důkazem. Tak hodně štěstí!

Occultum 81

Occultum 81 je moderní výherní automat od české společnosti Apollo se symboly alchymie. Čtyřválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům celkem 81 výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných symbolů se na válcích online slotu Occultum 81 zastavují i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly a dávají tak hráčům větší šanci na výhru. Bonusová hra s volnými zatočeními u tohoto slotu bohužel není. Ale za to můžete vyhrát progresivní jackpot, který lze vyhrát i za nízkou sázku na otočku.

Recenze slotu Occultum 81 od firmy Apollo s hrou zdarma na zkoušku

Tento automat vytvořila česká společnost Apollo

Sazka Hry