Víkendové Jackpoty u Sazky

O víkendu se to Zlatými jackpoty u Sazka Her opět hemžilo. Padly tam hned dva a každý přesahoval hranici 200 tisíc korun! První jackpot získal hráč Milan na výherním automatu Joker Boom Plus od české společnosti Kajot. Za sázku 1 Kč na otočku získal výhru 210 743 korun! Druhý jackpot byl z online slotu od Apolla a byl ještě vyšší než ten Milanův!

Zlatý Apollo jackpot

Druhý jackpot získal hráč Jan, konkrétně na výherním automatu Midnight Fruits 81 od pražské firmy Apollo. Nevíme kolik Honza sázel na otočku, ale jistě víme, že získal neskutečných 265 049 korun! Na tento víkend Jan jistě dlouho nezapomene a slot Midnight Fruits 81 se stane jeho nejoblíbenějším. Oběma šťastlivcům gratulujeme a přejeme i ostatním hráčům hodně štěstí při lovení jackpotů, jak u Sazka Her, tak i v jiných casinech. Třeba je nyní čas právě na vás získat takovou astronomickou částku a příští článek bude zaměřený na vás!

Joker Boom Plus

Joker Boom Plus je klasický výherní automat od české společnosti Kajot se symboly ovoce. Čtyřválcové hrací pole se třemi řadami dokáže hráčům nabídnout až 81 výherních linií. Kromě sedmi druhů obyčejných symbolů se na válcích zastavují i symboly Wild, které nahrazují klasické symboly a dávají tak větší šanci na výhru. Poslední symbol, který lze při hraní tohoto slotu spatřit je symbol Hvězda (Scatter). Pokud získáte alespoň tři tyto symboly, spustíte bonusovou hru s pěti volnými spiny.

Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81 je neonový ovocný slot od spolčnosti Apollo. Na čtyřech válcích se třemi řadami hracího pole se nachází celkem 81 výherních linií. Během hraní tohoto výherního automatu můžete na válcích spatřit osm druhů obyčejných symbolů a symboly Wild, které nahrazují obyčejné symboly a dávají tak hráčům větší šanci získat pěknou výhru.

Recenze slotů Joker Boom Plus a Midnight Fruits 81 s hrou zdarma

Výrobci těchto slotů jsou Kajot a Apollo

Online casino Sazka Hry