U Fortuny padla vysoká výhra

Sázka 400 korun na otočku přinesla jednomu hráči v online casinu Fortuna Vegas tři symboly Scatter. Tyto symboly samozřejmě spouštějí volná zatočení. U slotu Ring of Fire XL od společnosti Kajot můžete získat až 90 volných zatočení, to bylo nejspíš největší lákadlo tohoto šťastlivce. Každopádně hráč po zvolení jednoho ze tří ulovených Scatter symbolů získal 40 volných zatočení a povedlo se mu získat částku 119 600 Kč. Výhry v bonusové hře se naví u tohoto automatu násobí x3!

Výhra z pekla

Bonusové hry s několika volnými zatočeními jsou hned po progresivních jackpotech na druhém místě v žebříčku pokušení. Díky Free Spinům lze získat vysokou výhru, hlavně na slotech, jako je i Ring of Fire XL od české společnosti Kajot. Při hraní tohoto slotu totiž můžete získat až 90 volných zatočení! To je potom jasné, že si hráč odnese pěkně tučnou výhru, hlavně když sází třeba 400 Kč na otočku jako jeden nejmenovaný hráč v online casinu Fortuna Vegas.

Ring of Fire XL

Ring of Fire XL je moderní výherní automat od české firmy Kajot se symboly ovoce. V hracím poli tohoto automatu se rozpíná dohromady pět válců se třemi řadami, na který naleznete pět výherních linií. Kromě jedenácti druhů obyčejných symbolů můžete na válcích spatřit i symboly Wild. Tyto symboly nahrazují klasické symboly a dávají tak větší šanci na výhru. Posledním druhem symbolů, které lze při hraní slotu Ring of Fire XL spatřit, jsou symboly Scatter. Zde jsou to koule s nápisem: RING OF FIRE. Pokud chytíte alespoň tři tyto symboly, jeden z nich si budete muset vybrat a pod ním se zobrazí počet volných zatočení. V bonusové hře se každá výhra násobí Multiplikátorem x3!

Recenze automatu Ring of Fire XL

Video bonusové hry s velkou výhrou

Tento slot vytvořila společnost Kajot

Fortuna Vegas