Ohnivá odměna v Sazka Hrách

Každý hráč výherních automatů touží vyhrát vysokou výhru za nízkou sázku. Ale jen hrstka takových hráčů má to štěstí, že se jim to skutečně povede. Takovým příkladem by mohl být hráč Jakub, který v online casinu Sazka Hry vyhrál necelých 90 tisíc za sázku 5 Kč na otočku!

Pětikorunu proměnil v 90 000 Kč

Při hraní výherních automatů potřebuje člověk štěstí a hráč Jakub ho měl ve čtvrtek 22. dubna opravdu na rozdávání. Při sázení 5 korun na otočku při hraní online slotu Fruits n Fire od české společnosti Synot v internetovém casinu Sazka Hry se mu totiž na válcích zastavila kombinace, která mu vynesla výhru 89 823 korun! Jakubovi gratulujeme a přejeme spoustu dalších takových tref.

Fruits n Fire

Fruits n Fire je moderní online slot od české společnosti Synot se symboly ovoce. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům pět výherních linií. Kromě osmi druhů obyčejných symbolů zle při hraní slotu Fruits n Fire spatřit i zástupné symboly Wild, symboly Scatter, které hráčům pětkrát vynásobí vklad a nebo symboly Bonus s názvem Fruits n Fire. Díky třem těmto symbolům se hráči spustí bonusová hra s 10 volnými zatočeními.

Recenze slotu Fruits n Fire s hrou zdarma

Tento slot vyrobila česká společnost Synot

Casino Sazka Hry