Hra týdne u Sazka Her

Sazka Hry přicházejí s novým pravidelným Bonusem pro hráče! Po akci Happy Friday nebo Havajská pohoda nabízí Sazka Hru týdne, ve které se bude každé úterý soutěžit o 200 Kč.

Treasures of Asgard

Aktivační kód Bonusu je “hratydne

Při online vkladu minimálně 400 korun stačí zadat heslo hratydne. Každý týden bude Bonus platný u jiné hry a je dostupný pouze od úterý do čtvrtka. Bonusovou hrou pro následují týden je Simply Ways od společnosti Tech4Bet.

Simply Ways

Simply Ways je old schoolový výherní automat od české společnosti Tech4Bet se symboly ovoce. Po spuštění automatu má každý hráč na výběr mezi tříválcovým, čtyřválcovým nebo pětiválcovým polem. U každého z těchto polí naleznete pochopitelně jiné počty výherních linií: 3 válce = 27 výherních linií, 4 válce = 81 výherních linií a 5 válců = 243 výherních linií. U všech druhů velikostí hrací polí naleznete ovšem stejné typy symbolů, a to 8 klasických a zástupný symbol Wild. Free Spiny lze získat zastavením tří a více shodných symbolů na prostřední linii. Za každý symbol obdržíte jiný počet volných zatočení, záleží na hodnotě symbolu, čím vzácnější symbol je, tím více Free Spinů obdržíte. Počet volných zatočený za dané druhy symbolů naleznete ve výplatní tabulce při hraní slotu Simply Ways.

Recenze slotu Simply Ways a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je česká společnost Tech4Bet

Snippet not selected.