Diamantový Synot jackpot za dvacku

Progresivní jackpoty jsou velkým lákadlem na to, aby si lidé založili hráčský účet v některém z českých online casin. A není se čemu divit, jackpoty padají náhodně za jakoukoliv sázku na otočku. Takovým příkladem je i nedávný diamantový Synot jackpot, který padl v online casinu Sazka Hry a dosahoval téměř maximální možné částky!

Vyhrála téměř půl milionu

Diamantový Synot jackpot se v online casinu Sazka Hry neustále navyšoval a nechtěl nikomu padnout, štěstí se usmálo až na hráčku jménem Dana, která tento jackpot získala ve čtvrtek 29. dubna na online slotu Respin Joker od české společnosti Synot. Diamantový Synot jackpot měl v tu chvíli hodnotu 483 744 Kč a výherkyně jej získala za sázku 20 korun na otočku! Jedná se o nejvyšší jackpot zaznamenaný v tuzemských online casinech. Blahopřejeme k výhře.

Respin Joker

Respin Joker je moderní online slot od české společnosti Synot se symboly ovoce. Tříválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům 5 výherních linií. Kromě devíti druhů obyčejných symbolů můžete v hracím poli spatřit i zástupný symbol Wild, v tomto případě hlavu Jokera. Největším kouzlem online slotu Respin Joker přichází, když chytíte dva plné válce a třetí se Vám roztočí znovu. Tím získáte větší šanci k zaplnění celého hracího pole stejnými symboly a to potom naskakují vysoké výhry na Vaše konto!

Recenze automatu Respin Joker a hra zdarma

Výrobcem tohoto slotu je česká společnost Synot

Online casino Sazka Hry