Diamantový Synot jackpot za 2 Kč

Progresivní jackpoty jsou velkým lákadlem na to, aby si lidé založili hráčský účet v některém z českých online casin. A není se čemu divit, jackpoty padají náhodně za jakoukoliv sázku na otočku. Takovým příkladem je i nedávný diamantový Synot jackpot, který padl v online casinu Sazka Hry!

Diamantový jackpot za minimální sázku

Nikoho při hraní online slotů nepotěší nic jiného než pořádá výhra získaná za nízkou sázku. Do této kategorie můžeme zařadit i hráče Tomáše, který v online casinu Sazka Hry vyhrál Diamantový Synot jackpot na ovocném slotu Joker 40. Tomášovi se totiž povedlo doslova urvat částku 118 557 korun za sázku 2 Kč na jednu otočku! K výhře blahopřejeme a doufáme, že si za tuto částku zajede třeba někam k moři.

Joker 40

Joker 40 je klasický výherní automat od vývojářů české společnosti Synot se symboly ovoce. Pětiválcové hrací pole se čtyřmi řadami nabízí hráčům celkem 40 výherních linií. Kromě deseti druhů obyčejných symbolů můžete na válcích při hraní slotu Joker 40 zastavit i zástupný symbol Wild, zde se samozřejmě objevuje samotný Joker. Posledním druhem symbolů je symbol Hvězda, který zde funguje jako Scatter. Pokud získáte alespoň tři tyto symboly, spustíte bonusovou hru s deseti Free Spiny.

Recenze automatu Joker 40

Výrobcem tohoto slotu je společnost Synot

Online casino Sazka Hry