Další vysoké výhry za drobné

Minulý týden jsme vám ve článku Za drobné vyhráli desetitisíce představili příběh dvou hráčů online casina Sazka Hry, kteří za malé částky vyhráli výhry přesahující 100 000 korun a třetí hráčka se k této částce také hodně přiblížila. Dnes vám povíme o dalších dvou šťastlivcích, kteří získali vysoké výhry za nízké sázky. Prvním takovým hráčem je Miroslav, který si za sázku 20 Kč na otočku vytočil výhru 104 508 korun na online slotu Aztec Gold Megaways od společnosti iSoftbet.

Zářící diamanty

Dalším super výhercem je hráčka Iveta. Té se v casinu Sazka Hry povedlo za sázku 40 korun na otočku zastavit na plátně online slotu Hot Spin Deluxe, který také stvořila společnost iSoftbet, symboly diamantů. Jak už každý ví, diamanty jsou vzácné a drahé a při hraní online slotů je tomu úplně stejně, diamanty jsou zkrátka nejcennějším symbolem každého slotu. Ale zpátky k Ivetě, ta si díky těmto zářivým kamenům přišla na astronomickou částku 168 000 Kč! Oběma výhercům gratulujeme a přejeme i ostatním plno takovýchto tref.

Chcete vyhrát také takovou vysokou výhru? Tak neváhejte a navštivte také online casino Sazka Hry. Třeba tam čeká vysoká výhra za nízkou sázku právě na vás a v našem dalším článku o ní napíšeme!

Hot Spin Deluxe

Hot Spin Deluxe je moderní výherní automat od společnosti iSoftbet se symboly ovoce. Pětiválcové hrací pole se třemi řadami nabízí hráčům 20 výherních linií. Na válcích online slotu Hot Spin Deluxe může každý hráč spatřit osm druhů obyčejných symbolů, symboly WILD, které nahrazují klasické symboly. Posledním druhem, který lze na válcích zastavit jsou symboly Bonus, díky kterým se hráči spustí kolo Hot Spin Wheel. To hráči udělí počet volných zatočení společně s jednou bonusovou funkcí: násobitel výhry, mystery symboly, náhodně rozmístěné symboly WILD, mega symboly, in-sync reels (shodné symboly na několika válcích), wild reels (3 válce zaplní symboly WILD) a ultra reel (celá sada válců se změní na ultra symboly).

Recenze slotu Hot Spin Deluxe

Tento automat vyvinula společnost iSoftbet

Sazka Hry