Černá perla v hodnotě přes 300 tisíc

Perly nalezené na mořských dnech mají většinovou vysokou hodnotu. A co potom ty, které se dají najít v online casinu Sazka Hry? Tu hráč Petr ulovil na samotném mořském dně a vynesla mu výhru 319 620 korun! Povedlo se mu ji najít při hraní online slotu Black Pearl od vývojářů české společnosti E-Gaming.

Podmořská výhra

Díky jackpotům získávají hráči výhry v hodnotě několika stovek tisíc korun. Pojďme si ale říci o výhře z online slotu Black Pearl od společnosti E-Gaming, na kterém progresivní jackpot nenajdete. Tento automat si spustil v online casinu Sazka Hry hráč Petr a jistě se nestačil divit. V mořském světě na něj čekal poklad v hodnotě 319 620 korun. Nevíme ovšem jak vysokou sázku na otočku Petr dával do hry, ale každopádně trefa je to parádní. Gratulujeme Petře!

Black Pearl

Black Pearl je klasický výherní automat od české společnosti E-Gaming s tématem mořský svět. V pětiválcovém hracím poli se třemi řadami se nachází devět výherních linií. Kromě sedmi druhů klasických symbolů lze v poli spatřit i symboly Wild. Tyto symboly nahrazují obyčejné symboly, čímž dávají větší šanci na výhru a navíc ještě násobí výherní linie. Posledním druhem symbolů, který lze spatřit při hraní slotu Black Pearl je symbol Bonus. Po získání tří těchto symbolů se spouští bonusová hra s pěti zatočeními.

Recenze slotu Black Pearl s hrou zdarma

Tento slot vytvořila česká společnost E-Gaming

Online slot Sazka Hry