Wings of Riches | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Wings of Riches jsou květiny, jde o klasický výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 4 Kč a maximum je 1000 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

Kde si můžete zahrát online automat Wings of Riches

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání online výherního automatu Wings of Riches

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Wings of Riches umožní nastavit rozpětí sázky 4 až 1000 Kč na otočku. Zábava při hraní online výhernímho automatu Wings of Riches je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *