Arcane: Reel Chaos | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Online slot Arcane: Reel Chaos s symboly fantasy se řadí mezi moderní online automaty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu SynotTip. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Arcane: Reel Chaos. Za sázku v rozpětí od 4 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Kde si zahrát na online slotu Arcane: Reel Chaos

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Ovládání a hra na automatu Arcane: Reel Chaos

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Na moderním výherním automatu Arcane: Reel Chaos můžete spustit auto-spin a vsadit od 4 Kč až do výše 1000 Kč na jedno otočení. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!