Reel Thunder | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Klasický výherní automat Reel Thunder jehož hlavním motivem jsou jídlo. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Hrací Automat Reel Thunder to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 100 Kč nabízí až 9 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Reel Thunder

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online slotu Reel Thunder

Až 9 výherních možností nabízí výherní automat Reel Thunder na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online výherního automatu Reel Thunder umožní nastavit rozpětí sázky 2 až 100 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Reel Thunder můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!