Football Star | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Klasické online automaty reprezentuje výherní automat Football Star, který vás pobaví v tématu se sportovními symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Football Star. Za sázku v rozpětí od 1 až do 50 Kč nabídne až 243 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 15 volných otoček. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 15 volných zatočení zdarma.

Kde si zahrát automat Football Star

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online automatu Football Star

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 243 výherních možností. Samozřejmě na online automatu Football Star můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 50 Kč na jednu otáčku. Výhry na výherním automatu Football Star vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild, Scatter a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!