Big Top | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Big Top jsou zvířata, jde o old school online slot. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Automat Big Top nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 9 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 200 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

V jakém casinu je možné si zahrát Big Top

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Big Top, jak ovládat?

Na online automatu Big Top je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 9 výherních kombinací. Na old school online výherním automatu Big Top si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 200 Kč na jednu otočku. Překvapivé výhry může na slotu Big Top přinést také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!