Big Kahuna | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Old School online automat Big Kahuna jehož hlavním motivem jsou zvířata. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne slot Big Kahuna. Za sázku v rozpětí od 1 až do 200 Kč nabídne až 9 výherních linií. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol Big Kahuna, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde je možné si zahrát slot Big Kahuna

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Big Kahuna

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online automatu Big Kahuna poskytnou až 9 výherních variant. Jako každý old school online výherní automat i Big Kahuna umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 200 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Big Kahuna můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!