Age of Discovery | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Old School online výherní automaty reprezentuje výherní automat Age of Discovery, který vás pobaví v tématu s pirátskými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Age of Discovery. Za sázku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabídne až 25 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Symbol Bonus, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 3x, vám přinese výhru ve výši 4x násobku vaší vsazené částky.

Kde si můžete zatočit na online automatu Age of Discovery

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání online slotu Age of Discovery

25 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Age of Discovery. Age of Discovery, což je old school online slot s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Z vysoké výhry se na automatu Age of Discovery můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!