Xmas Joker | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online Výherní Automat s vánočními symboly, to je klasický výherní automat Xmas Joker. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 0,5 Kč a maximum je 75 Kč. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Joker, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Xmas Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online slotu Xmas Joker

Tři hrací řady v kombinaci se třemi válci na online slotu Xmas Joker poskytnou až 5 výherních variant. Xmas Joker je klasickým online slotem s možností sázky až do výše 75 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Xmas Joker také díky symbolu a Scatter.

Spustit hru zdarma!