Wild Rails | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Klasické online automaty reprezentuje výherní automat Wild Rails, který vás pobaví v tématu se symboly westernu. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 30 výherních linií. Minimální sázka je 0,3 Kč a maximum je 90 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Golden Train, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Kde si zahrát automat Wild Rails

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online automat Wild Rails?

Na online slotu Wild Rails je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 30 výherních kombinací. Klasický online automat Wild Rails nabízí sázku až 90 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Wild Rails můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!