Troll Hunters | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online slot Troll Hunters se řadí mezi klasické online výherní automaty s vikingskými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu. Online Automat Troll Hunters má pět válců a pět hracích řad na kterých nabízí mnoho shlukových výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 40 Kč. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 5x symbol Bonus na herním poli, získáváte 20 zatočení zdarma.

Online Slot Troll Hunters, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Troll Hunters

Mnoho Shlukových výherních linií na pěti válcích a pěti herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Troll Hunters. Troll Hunters je klasickým online výherním automatem s možností sázky až do výše 40 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu Troll Hunters můžete dopracovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!