Triple Wild Seven | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Triple Wild Seven se řadí mezi old school výherní automaty s ovocnými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu nebo v online casinu Betoru. Hrací Automat Triple Wild Seven má tři hrací řady a tři válce na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Triple Wild Seven

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online automatu Triple Wild Seven

Na online automatu Triple Wild Seven jsou tři válce a tři herní řady, které nabízejí až 5 výherních kombinací. Triple Wild Seven, což je old school výherní automat s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. K velmi vysoké výhře se na automatu Triple Wild Seven můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!