The Wild Life | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online Automat The Wild Life se řadí mezi old school online sloty se symboly zvířat. Tento online slot na vás čeká v online casinu SynotTip. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat The Wild Life. Za sázku v rozpětí od 10 až do 10000 Kč nabídne až 10 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Když se symbol Free Spins objeví na herním poli alespoň 3x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu The Wild Life

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje slot The Wild Life?

Na online výherním automatu The Wild Life je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 10 výherních kombinací. Jako každý old school online automat i The Wild Life umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 10 Kč a 10000 Kč. Z vysoké výhry se na automatu The Wild Life můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!