Sahara Nights | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Sahara Nights se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport a u sázkové kanceláře Chance. Online Automat Sahara Nights má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 a maximum je 500 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 8 volných zatočení zdarma.

Kde si zahrát automat Sahara Nights

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hra a ovládání online automatu Sahara Nights

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Jako každý moderní online automat i Sahara Nights umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2,5 Kč a 500 Kč. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Sahara Nights také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!