Royal Family | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online výherní automat Royal Family jehož hlavním motivem jsou pohádky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u online sázkové kanceláře Chance. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 125 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zachycením 3 symbolů Free Spins se spustí 8 Free spinů.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Royal Family

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Royal Family, jak ovládat?

Výherních možností na výherním automatu Royal Family je celkem 25 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Royal Family umožní využít rozpětí sázek od 2,5 až do 125 Kč na otočku. Nečekanou výhru mohou na automatu Royal Family umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!