Penguin City | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online Automatu Penguin City je Čína, jde o moderní online slot. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport a v online casinu Chance. Hrací Automat Penguin City to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2,5 až do 625 Kč nabízí až 243 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

V jakém online casinu je možné si zahrát Penguin City

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak na online výherní automat Penguin City?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 243 výherních možností. Na moderním online slotu Penguin City můžete spustit auto-spin a vsadit od 2,5 Kč až do výše 625 Kč na jedno otočení. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *