Penguin City | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online Automatu Penguin City je Čína, jde o moderní online slot. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport a v online casinu Chance. Hrací Automat Penguin City to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2,5 až do 625 Kč nabízí až 243 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

V jakém online casinu je možné si zahrát Penguin City

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak na online výherní automat Penguin City?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 243 výherních možností. Na moderním online slotu Penguin City můžete spustit auto-spin a vsadit od 2,5 Kč až do výše 625 Kč na jedno otočení. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!