Nitro Circus | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online slot Nitro Circus se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je sport. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře Chance. Tento slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 625 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Nitro Circus

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak na výherní automat Nitro Circus?

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 25 výherních možností. Moderní online výherní automat Nitro Circus nabízí sázku až 625 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Z vysoké výhry se na automatu Nitro Circus můžete radovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!