Legend of the White Snake Lady | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Legend of the White Snake Lady se symboly Číny se řadí mezi moderní online sloty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu nebo v online casinu Chance. Automat Legend of the White Snake Lady to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 6,25 až do 500 Kč nabízí až 243 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Legend of the White Snake Lady

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak se hraje slot Legend of the White Snake Lady?

243 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Legend of the White Snake Lady. Legend of the White Snake Lady je moderním výherním automatem s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Legend of the White Snake Lady můžete také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!