Hot Wild | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Old School online slot Hot Wild jehož hlavním motivem jsou ovoce. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře SynotTip a u sázkové kanceláře Sazka. 40 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Podkova, získáváte 20x výši vaší sázky.

Výherní Automat Hot Wild, kde si zahrát

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč


Hra a ovládání online slotu Hot Wild

Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 40 výherních možností. Jako každý old school online výherní automat i Hot Wild umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Hot Wild můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!