Hanzo’s Dojo | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Hanzo’s Dojo se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Čína. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v online casinu Chance. Výherní automat Hanzo’s Dojo má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 a maximum je 937,5 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Free Spins, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 9 volných zatočení zdarma.

Kde si můžete zatočit na online slotu Hanzo’s Dojo

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak se hraje automat Hanzo’s Dojo?

Až 25 výherních možností nabízí online automat Hanzo’s Dojo na pěti válcích a třech herních řadách. Jako každý moderní online slot i Hanzo’s Dojo umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2,5 Kč a 937,5 Kč. Nečekanou výhru mohou na automatu Hanzo’s Dojo umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!