Fruit Jack | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Fruit Jack se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v casinu Betor. Automat Fruit Jack to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 40 výherních linií. Po každé výhře se spouští Bonusové kolo. Univerzální FRUIT JACK nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Online Automat Fruit Jack, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Fruit Jack?

Čtyři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 40 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Fruit Jack umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 1000 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Fruit Jack můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!