Extra Stars | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Extra Stars se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem je ovoce. Tento online slot na vás čeká v online casinu SynotTip. Automat Extra Stars nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 10 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 1000 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol Hvězda, který nahradí jakýkoliv symbol.

Kde je možné si zahrát slot Extra Stars

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na online výherní automat Extra Stars?

10 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Extra Stars. Jako každý klasický online automat i Extra Stars umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 1000 Kč. Překvapivé výhry může na slotu Extra Stars přinést také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!